Uudet opiskelijat 2019

Oulun Suomalaisen Yhteiskoulun lukioon keväällä 2019 hyväksytyt opiskelijat, jotka ovat antaneet luvan nimensä julkaisemiseen.

Aikio Aino
Alakärppä Eeva
Alaraappana Kaisa
Alatalo Venla
Alavesa Aada
Andelin Samu
Annala Sini
Antila Vilma
Anttila Henna
Anttila Pauliina
Anttonen Henna
Apuli Liisa
Autio Valtteri
Bruun Saga
Castro Francis
Eklund Milena
Halminen Saara
Halonen Elina
Hanhisuanto Milla
Hankala Emilia
Haverinen Iita
Heikkilä Anna
Heikkilä Oona
Heikkinen Johannes
Heikkinen Matroona
Helanen Janne
Hepo-oja Lumi Kataja
Hirvikoski Helmi
Hirvonen Linda
Holder Angeline
Huhta-aho Iida
Huttunen Aada
Hyrynkangas Aino
Häkkinen Mira
Hämäläinen Anna
Iivari Pinja
Joensuu Mariella
Jurmu Iiris
Järvinen Olivia
Kallinen Venla
Kallio Sinna
Kallioranta Mirjami
Kallunki Sanni
Kankaansyrjä Tuuli
Karppinen Jenni
Karvonen Ella
Kaverinen Mette
Kela Aada
Kemppainen Anni
Keskitalo Riina
Kivilahti Janika
Kiviniemi Nea
Koivikko Laura
Kokko Iines
Kokko Ville
Kontio Hilja
Kontio Martta
Kontio Noora
Konttila Leevi
Korhonen Inka
Korhonen Nea
Kortet Anniina
Kunnasmäki Viljami
Kuusisto Iida
Käkelä Miia
Kärkkäinen Jenni
Kärkkäinen Saana
Kärkkäinen Venla
Lammassaari Isa
Lasanen Ella
Lassila Eetu
Latvalehto Oiva
Lehtimäki Marika
Leinonen Lotta
Lempinen Anna-Maija
Leskelä Lumi
Leskelä Sonja
Liimatta Karoliina
Loukusa Anni
Lukkari Emmi
Luoto Asta
Luukas Laura
Löfgren Anton
Löytynoja Heta
Mannermaa Julia
Manninen Katriina
Manninen Kira-Sofia
Marden Olivia
Marjamaa Leea
Matalamäki Ella
Matinlauri Mia
Meripaasi Lotta
Moilanen Rebekka
Moilanen Roosa-Maria
Mäkelä Riina
Määttä Anni
Määttä Roosa
Niemelä Hilla
Niemi Ronja
Niskanen Kiia
Niskavaara Sara
Nylander Fanni
Nyyssönen Anni
Näsänen Pinja
Ojala Emilia
Ojala Petra
Paavola Elina
Paavola Sanni
Pakkanen Pihla
Palmroos Sofia
Palokangas Meri
Parkkinen Ari
Pelkonen Sanni
Peltonen Nea
Pengerkoski Joona
Pesonen Anniina
Petsalo Isabella
Pirkola Maija
Portaankorva Artturi
Poutiainen Lovisa
Pulkkinen Sofia
Puolakka Siiri
Pyörret Peppiina
Raappana Fanni
Raitanen Henna
Raivio Jattamari
Rantanen Ville
Rautaoja Nea
Riihimäki Jutta
Rocham Lu
Ronkainen Eedit
Ronkainen Mette
Rovamo Inna
Ruddock Katariina
Rundelin Aura
Ryynänen Malla
Ryynänen Siiri
Räisänen Sanna
Rönty Emmi
Saarimaa Ella
Salmikivi Aada
Sarias Pinja
Sarkkinen Xixi
Saukkonen Huugo-Uljas
Saukkonen Miida
Saviaro Matilda
Schromm Anja
Seppälä Heidi
Siliämaa Ella-Irina
Sitomaniemi Anna
Soivuori Ella
Sorvisto Enni
Sukuvaara Olli
Suomala Maaria
Sutela Heta
Sääskilahti Reeta
Tanskanen Maija
Tanttu Nea
Taskinen Ella
Teppo Inka
Tiermas Ella
Tiiliharju Sara
Tikkala Eevi
Timlin Karoliina
Torssonen Nea
Tuomaala Emmi
Tuomela Iiris
Tuppi Santeri
Vallioniemi Emma
Vanhatalo Marianne
Veneskoski Emilia
Vuopala Niilo
Väisänen Emilia
Väisänen Sara
Väisänen Sonja
Väisänen Venla
Väänänen Anni
Ylijurva Noora
Ylinampa Miitta
Ågren Sonja
Öyttenmaa Inka